Duben 2011

Dnes ne

26. dubna 2011 v 19:49 | by : Paintík |  novinky
Ahoj lidi, dneska jsem sem chtěla dát jak to vypadalo včera na ranči když bylo velikonoční pondělí, ale protože to vůbec nestíhám tak to sem dám zítra. Tak zatím čau.

Fotosoutěž

21. dubna 2011 v 22:25 | by : Paintík |  soutěže
Vyhlašuju soutěž o Letní dečku. Ten kdo se chce zůčastnit, tak musí vyfotit nějakou velikonoční fotku která souvisí s rančem (např: velikonočně ozdobená stáj nebo můžete vyrobit nějaký velikonoční oblek na koně atd.). Dečku můžete vidět v obchůdku a můžete si vybrat barvu. Velikost je na schleich. Soutěž trvá do 25.4 2011

Letní deka

21. dubna 2011 v 21:54 | by : Paintík
NÁZEV:Letní deka
CENA:
Schleich: 4 KČ
Classic: 5KČ
Traditional: 7Kč

POPIS:Deka je na letní období. Dá se použít při velikém vedru a nebo třeba jenom když je kůň po vyjíždce, tak po utření houby se na koně dává také.
DO OBJEDNÁVKY PŘIPSAT:
Velikost - schleich, classic, traditional (Bylo by lepší kdyby ste napsali i na jakého koně to chcete)
Barva - modrá, červená

Prosím objednávky mi piště na email: ranch-BL@seznam.cz

Nový kůň

21. dubna 2011 v 19:56 | by : Paintík
Na ranči máme zase nového koníka. Je to schleich, kterého jsme zakoupili z ranče Silver Stable. Je to tinkerský hřebec. A jmenuje se Sir Beautiful. Skvělé je, že zaměstnanci z ranče Silevr Srable koníka můžou kdykli navštěvovat, protože to jsou naši sousedi. Box má vedle Jacka, takže si v noci můžou povídat. Zatim jsme ho ani nezkoušeli dávat k ostatním koním, ale zítra to zkusíme a snad se jim bude líbit.


Poděkování Frýsánkovi

21. dubna 2011 v 19:27 | by : Paintík |  novinky
Moc děkujeme Frýsánkovi z ranče Silver Stable, že nám udělal nový dess. Dess se nám moc líbí a jsme spokojení. Prosím napište do komentářů co si o něm myslíte.

Velikonoční katalog

21. dubna 2011 v 19:24 | by : Paintík |  novinky
No konečně sem zase něco dám. Dneska nám na ranč přišla pošta. Tak se podívejte co to bylo.

Krystýna se šla podívat do schránky jestli náhodou něco nepřišlo. A měla štěstí. Přišlo.
Krystýna: Konečně nám přišel ten velikonoční katalog. To to trvalo.
Když Krystýna vyndá katalog, tak si jde sednout, aby si ho přečetla.


Když si Krystýna sedla, Začala listovat časopisem.
Hned na první straně byli zvířata.
Krystýna: Jééé tady je beránek, že bych si ho koupila? Ne, teď mám zvířátek hodně.


Krystýna: A tady mají čokoládového beránka s polevou. A jenom za 50KČ. Tak toho si objednám.


Krystýna: Na další straně mě zvou do Hradce Králové na Velikonoční pondělí. Bohužel tu mám hodně práce, takže nikam nepojedu.


Krystýna: Konečně sem dali návod na barvení vajíček. Určitě si je obarvím.


Na další straně byli jarní květiny.


Krystýna: Jéé tady mají takový krásný květináč s květinami jenom za 120KČ. Super.

Novinky....

20. dubna 2011 v 16:10 | by : Paintík |  novinky
Ahoj, víte jak jsem vám psala že sem něco o víkendu dám, no tak já jsem nemohla protože jsem zapomněla heslo, ale teď mám už nové. A to znamená že sem dám hodně článků. Právě teď stavím ranč. A už ho brzy budu mít dostavený. Takže sem dám nějaké fotky i z ranče a taky vám dám jednu věc do obchůdku, tak se tam nezapomeňte podívat. Tak zatím

Ahojik

10. dubna 2011 v 19:56 | by : Paintík |  novinky
Protože jsem na blog dlouho nic nedala, tak jsem se dneska rozhodla, že vyrobím něco do obchůdku, ale protože jsme jeli s rodičema na kolách do Kuksu, nebyl na to čas. Takže vám slibuju, že příští víkend nebo možná nějaký všední den dám něco do toho obchůdku. Samozřejmě dám něco jiného i du jiných rubrik. Musím vám říct, že se na mě dneska štěstí usmálo. Protože jsem se dneska koukla k sestřence na blog a ona všechny breyery neprodává, takže to je super. Jinak kdyby je prodala všechny a už neprovozovala blog, tak bych asi sem moc věcí nedávala. Ale naštěstí budu!!!! Sestřenka prodává taky schleichy a já jsem se rozhodla že si jednoho schleicha koupím. Zatím ještě nevím jakého, ale až budu vědět dám vám vědět. Už se blíží velké prázdniny a konečně nám skončí škola a my pojedeme na dovču do Chorvacka. Beru si tam nějakého breyera a udělám vám fotky a dám je sem. A Ani jestli si tenhle článek čteš tak mi prosím do komentářů napiš jestli si bereš nějakého breyera taky a ještě jsem ti chtěla říct že ti moc děkuju že neprodáváš všechny. Asi jste pochopili že tohle byl vzkaz pro sestřenku. A to je zatím všechno tak azse jindy.