Květen 2011

Ahojik...

31. května 2011 v 20:05 | by : Paintík |  novinky
Ahoj, dneska jsem sem chtěla dát jeden článeček, ale bohůžel jsem to nestihla... Zítra alepoň budu vědět co sem dám...A jinak žádné novinky na ranči nejsou. Pořád vybíráme nového koníka. Tak ahoj zítra.

Voltiž set

29. května 2011 v 14:24 | by : Paintík |  moje výrobky
Protože v téhle rubrice mám málo článku, vlastně jenom jeden, tak jsem se rozhodla, že sem nějaký ten můj výrobek dám. Dala jsem sem voltiž set. Vyráběla jsem ho dneska.....snad se vám bude líbit.


Videa - rozbalování breyerů

28. května 2011 v 22:28 | by : Paintík |  videa
Na youtube jsem našla pár videi s rozbalováním breyerů. Myslela jsem že by vás to mohlo zajímat taky, tak proto jsem je sem dala. Sice jste je už někteří viděli, ale co.........podíváte se na ně znovu.


Jakého si mám vybrat?

28. května 2011 v 21:47 | by : Paintík |  plánujeme...
Už jste se určitě dočetli že si asi budu kupovat S Justydream, já pořád nevím jestli si mám vybrat ji a nebo jiného koníka... Tak proto jsem udělala tenhle článek aby jste mi poradili. Vždycky ukážu obrázek breyera který se mi líbí a pod ním bude jeho jméno a dole v anketě prosím hlasujte koho si mám vybrat....
Obrázek “http://www.bigdweb.com/images/1466B.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Britannia

Obrázek “http://www.birchgrovegc.co.uk/ProductImages/706_SJustAdream_Rt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
S Justadream

Obrázek “http://images.bizrate.com/resize?sq=373&uid=1939969172” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Rachel Alexandra

Obrázek “http://www.melsmodelhorses.com/images/1357.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Big Chex To cash

Obrázek “http://www.goldenoakstables.com/miva/graphics/00000004/1345.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Secretariat

Obrázek “http://s7d5.scene7.com/is/image/EquestrianCollections/II00298R?$productimage$” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
O´Leary´s Diamond

Obrázek “http://www.handhwc.com/Merchant2/graphics/00000001/1151.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Isadora Cruce

Obrázek “http://www.handhwc.com/Merchant2/graphics/00000001/1426_MFH_Chili_HR.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
ChiliPár neukázaných foteček z ranče

28. května 2011 v 19:52 | by : Paintík |  novinky
Ještě před pár týdny jsem vám říkala, že pojedu se sestřenkou a kámoškou na chatu a udělám nějaké fotečky. Ale protože mi nešel comp, tak jsem je sem dát nemohla. A proto, že jsem sem nic dlouho nedávala, tak se dneska budu snažit těch článků sem dát víc. A ještě k těm fotkám...na té chatě jsem udělala hrozně málo fotek a tak jsem vám sem přidala ještě nějaké které jste vůbec neviděli.


Tady je Alex ve výběhu a kouká na vás.....XD


Alex jak cvičí drezuru.


A zase je tu Alex....zrovna se probíhá v trávě.


V kytkách....Sice to není moc reálný, ale no a co....


A poslední fotka s Alexem u rozkvetlého keře.


Obyčejná fotka s Enží.


A na téhle fotečce se Krystýna projíždí na Enží. Od téhle fotky je to z té chalupy.A tady máme Fira. Na něm zrovna přijela Kylie.


A konečně tu je Azárek s Anetou.A na závěr tu máme všechny tři nejlepší kamarádky...

Plánujeme......S Justadream

28. května 2011 v 19:33 | by : Paintík |  plánujeme...
Ahoj, opravdu moc se vám omlouvám, že jsem sem nic dlouho nedala, ale určitě jste si všichni četli, že se mě nějak poškodil počítač..... Dneska vám sem zkusím dát nějaký článeček a když se to na stránkách zobrazí celé, tak je to super. No a teď se vraťme k nadpisu. Určitě jste pochopili už v tom nadpisu co to znamená.....prostě si nejspíš zakoupíme do našeho ranče S Justydream. Protože na ranči nemáme žádného araba ani arabku, tak jsme se rozhodli, že si ji koupíme. No vlastně to ještě není jisté, protože až na e- shopu daj ty nové breyery (to asi už taky víte, že je tam brzy daj), tak se teprve rozhodneme, ale na 90 procent si ji koupíme.
Obrázek “http://www.handhwc.com/Merchant2/graphics/00000001/706big.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i17.photobucket.com/albums/b65/drsteggy/Collection%20Archive%20Photos/Plastic%20Breyer/Traditional/Justadream/SJustadream706L.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Nejde to!

16. května 2011 v 18:42 | by : Paintík
Ráda bych sem něco dala, ale nejde mi to sem dát. Nezobrazí se na blogu fotky a nebo s eto nezobrazí celé. Prostě sem nic dávat nebudu. Taky se mi vymazali nejaké fotky z ostatních článků. Třeba sem dám něco jindy, ale nejspíš tu dlouho nic nebude...

Nic moc...

13. května 2011 v 19:29 | by : Paintík |  novinky
Ahoj, dnes je pátek 13 a ten kdo je alespoň trochu pověrčivý jako já určitě věří, že se dnes stane nebo už stalo něco hrozného. Jelikož jsem fanoušek hokeje, tak jsem se na něj dívala....no a bohůžel jsme prohráli a už hrajeme jenom o bronzovou medajli . Minulý rok jsme byli mistři světa, ale tento rok se nám to nepodařilo. No a dost bavení se o hokeji stejně to asi nikoho nezajímá...... Na ranči nejsou žádné novinky, ale zítra jedu se sestřenkou a s kamarádkou na kole na chalupu a nejspíš si vezmu nějakého koníka s sebou. Když už bych si nějakého vzala, tak vezmu i foťák a udělám nějaké fotečky a dám je sem... Možná sem ještě dneska něco dám, uvidím jak to stihnu....tak zatím ahoj.

Další breyer - American Saddlebred

8. května 2011 v 19:49 | by : Paintík |  Moje názory na BH
American SaddlebredKdyž jsme minule psala taky popis breyera, tak si moje sestřenka stěžovala, že jsme ho udělala moc krátký a proto jsem se ho dneska snažila udělat delší. Ten kdo ke mě na blog chodí pravidelně nebo aspoň často, tak určitě ví, že miluju strakatí koně a tenhle nebude vyjímkou.... Líbí se mi na mě hlavně ocas a taky hříva. Ocas i hřívu nemá jenom do jedné barvy a na moldu mu krásně vlaje. Myslím, že jsem se už v nějakém článku zmínila, že firma breyer vyrábí krásně detailní koně. A tento je taky výborně propracovaný. Má nádherný postoj a má krásnou hlavu s roztomilým kukučem . Kopýtka má do světlé barvy a na pravém zadním kopytě má černý proužek. Alespoň ty kopyta nejsou obyčejná. No prostě se mi strašně líbí a chtěla bych ho mít. Je to všechno.... A ještě vám sem dám fotky živého koníka a do komentářů mi můžete napsat váš stručný názor na něj.


Je prostě božíííííí. A nezapomeňte mi do komentářů napsat ten názor.

Breyer s postrojí

7. května 2011 v 13:28 | by : Paintík |  breyer horses
Ahoj....na internetu jsem našla pár obrázků breyer s postrojí, tak se na ně podívejte...
Hrozně se mi líbí, jak firma breyer horses vyrábí arabské plnokrevníky. Jsou tak propracovaní, jako neřikám že ostatní koně nejsou, ale prostě arabáci jsou boží. A na tomhle arabovi se mi strašně líbí ten set...prostě boží....
Tenhle postroj je takový normálná, ale je taky hezký.

Když jsem se koukala na googlu na obrázky breyer, tak se mi tam zobrazili i tyhle dva. Vyráběla to nějaká holka a tak já jsem si ty obrázky uložila. Už nevím jak se ten ranč jmenoval, ale psala tam že je to její první tažní postroj. Tak jestli to je její první, tak to jí zvedám palec na horu...
Obrázek “http://ecx.images-amazon.com/images/I/41NZarD4AtL._SL500_AA280_.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Taky to je moc hezký a je to mold gofrta :)))).
Takový indiánský set. Ten bych chtěla mít. Moc semi líbí.
TAKY DOCELA PĚKNÝ....
Obrázek “http://pwd-lost-horse.snadno.eu/sablona/logo_4cb8_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Tohle se taky docela povedlo. No a to byl poslední breyer, tak zase jindy.

Priefert Percherons Kong

4. května 2011 v 16:03 | by : Paintík |  Moje názory na BH
Breyer – Priefert Percherons Kong

No abych řekla pravdu tak se mi moc nelíbí.... Připadá mi že má hrozně velikou hlavu a malý noho. Já vím, možná tohle plemeno tak vypadat má, ale mě se prostě vůbec nelíbí. Prostě mi přijde takový obyčejný. Ani ta barva se mi na něm nelíbí. Ale kdybych ho měla tak bych ho nejspíš používala hlavně na tah. Sice má tak hezky zapletený ocas a možná kvůli tomu mi přijde že je tak tlustý. A ten postoj taky není docela špatný ale jak jsem řekla....nelíbí se mi a tečka.


Bolavá noha

3. května 2011 v 21:35 | by : Paintík |  novinky
V minulém článku jste se mohli dočíst že se něco stalo Amiře. Myslím že půjdeme rovnou na věc a vyklopím vám to na rovinu. Amira si ošklivě poranila nohu a to nám právě zkazilo naši vyjížďku. Když jsme se pomalu chystali jet domů, Amira nějak špatně šlápla na levou zadní nohu a tak jak nějak padala, tak si nějak, docela hodně poranila nohu..... Dva dny musela být na ošetřovně v Hradci, ale dneska ji už přivezli zpět. Dozvědělili jsme se že za pár měsíců bude zase fit jak před tím. A to nás velmi potěšilo. Teď za ní bude každý den jezdit veterinář a bude ji převazovat a kontrolovat ránu. No jak jsem už napsala, pár měsíců na ní nebudeme moct jezdit.

Krásná vyjížďka

3. května 2011 v 21:27 | by : Paintík |  novinky
V neděli jsme byli s koníka venku. Byla jsme tam s mojí sestřenkou, která si vzala Teddyho. Já jsem si vzala Amirku. Vyjížďka se nám moc líbila, až na tu nehodu na konci té vyjížďky. Ale tu nehodu vám sem nenapíšu, napíšu to do dalšího článku, takže musíte chvíli vydržet. Jeli jsme se podívat k Zátoce divokých koní. Tak tomu říkají naši jezdci. Počasí bylo nádherné. Taky blízko Zátoky divokých koní je jezdecký klub, kam budeme se sestřenkou chodit, tak vám se dám i nějaké foto jejich koní.


A už se blíží k Zátoce.....
Tady je ze zadu vyfocený Teddy s Kalie. A hodně ve předu je vidět i Amira s krystýnou.


Krystýna chvíli s Amirou jdou.


Na téhle fotce se Amira pase.


Áááááááá tady je Teddy, ten je vážně překrásný.


Tady je náš zamilovaný pár ,, Teddy a Amira ".


To je teda nenápadný. Vůbec není vidět .


Opět Teddy.


A konečně už dorazili k Zátoce divokých koní. Amira zrovna běží po dél vody do kopce.


Krystýna je už určitě unavená. Tak proto si šla sednout.


Amiry hlava......


A tady jsou už ty koně z toho klubu. Kometáře k nim ale už psát nebudu.


Byla jsem v Zoo v Praze

3. května 2011 v 20:01 | by : Paintík |  novinky
Určitě všichni víte že jsem byla v Praze v Zoo. Samozřejmě sem viděla i Przewalského koně. Moc se mi tam koně líbili a mám pro vás nějaké fotečky.


No tak tady jsem já na mamině se hříbatkem. Ještě tam byla jedna socha koně Przewalského, ale nemám ji samotnou. na tom koni sedí sestřenka a jí by se asi nelíbilo kdybych jí sem dala taky.


Tady jsou tabule o těch koních.
Nevim proč, ale tahle fotka se mi líbí .


Konečně Sir Beautiful

3. května 2011 v 19:34 | by : Paintík |  novinky
Ahojik moc se omlouvám, že jsem slibovala že sem dám fotky z toho velikonočního pondělí. Bohůžel jsem už dopisovala jednu vetu a on se mi vypnul internet. To je jako naschvál když jsem to psala dvě hodiny. Alespoň jsem se poučila, že si už po každých třech obrázcích budu ukládat ten článek. No a teď k tomuto článku. Konečně jsme si koupili z ranče Silver Stable koníka jménem Sir Beautiful (moc krásné jméno). Jméno jsme mu ponechali, protože se nám hrozně líbí. je to vlastně tinkerský hřebec. Dám vám sem pár jeho mých foteček, tak se mrkněte.


No a to je všechno, za chvíli vám sem dám ještě nějaké články.