Červen 2011

Konečně!!!!!!!!!!!

29. června 2011 v 21:11 | by : Paintík |  novinky
Jupíííííííííííí, už asi víte že v českém obchodě BH jsou nové koně.....a já jsem si konečně objednala toho mého vysněného.....Vybrala jsem si S Justydream, kterou prostě zbožňuju. No ale mám takovýmalý háček....Dostanu jí až k narozeninám.....a to je 20. července, ale zas tak hrozné to není, když si vezmu že bych ji stejně dostala až někdy kolem 10. července. No box pro ní máme už přichystaný, teda né uplně ale brzy bude. Vlastně jsem rodiče překecala aby mi jí koupili, ale musím si ještě dneska uklidit perfektně pokoj. Což myslím že to bude dooost těžké, jelikož se mi dnes vůbec nechce, že jsme ve škole měli sportovní den. To byl teda den. Ráno jsem totiž šla k doktorce a já měla strach že se tam budu muset svlékat do naha , protože jsem strašnej stydlín, tak by to pro mě byl šok. Naštěstí jsem se svlékat nemusela. A pak ten sportovní den ve škole. Hrozně moc jsme se snažili, ale jelikož jsme teprve šestá třída, tak jsme první nebyli. Hráli jsme totiž i proti sedmákům. Ale učitelka říkala že jsme s jednou třídou jako myslím se sedmičkou na stejno tak ale stejně ta druhá sedmička vyhrálá, ale neva takovej je prostě život. ježiši já jsem ale blbá, já se tady rozkecávám o něčem co vás vůbec nezajímá....zpět k ranči. Zatím pro klisničku jméno nemáme, ale tak jak se jmenuje se jmenovat nebude. Budeme mít originální jméno. Jo a dneska asi sem už nic nedám, musím si uklidit ten pokoj.....tak ahooj.

Secretariat

26. června 2011 v 17:02 | by : Paintík |  Zajímavosti
Nevěděla jsem co bych měla dát na blog a dneska jsem se zrovna koukala na film Secretariat, tak mě napadlo, že o tom skvělém koni něco napíšu do této rubriky.....myslím si že za tu chvilku to to čtení stojí.....Secretariat

Narozen:30. 3. 1970 80e5cab3ac_74206081_o2.jpg
Zemřel: 4. 10. 1989

Secretariat, byl velký ryzák kterému často lidé říkali Big Red. Narodil se na farmě Meadow farm ve Virginii.
Majitel farmy Christopher Chennery byl ale těžce nemocný a o chod farmy se starala jeho dcera Penny.
Trénoval ho Lucien Lauren.
Secretariatův první dostih však nebyl úspěšný a skončil čtvrtý.
Neúspěšný první start však nechal za sebou a později vyhrál v Aqueductu o 6 délek.
Potom odcestoval do lázeňského letoviska Saratogy na každoroční letní prestižní míting. Nejprve lehce vyhrál menší dostih a potom ho Laurin poslal na start Sanford Stakes.

V tréninku před dostihem zaběhl Secretariat kilometr za 59 sekund, přesto však nebyl favoritem. Tato role připadla neporaženému Linda´s Chiefovi, který se však nezmohl na vážnější odpor a odešel poražen Secretariatem o tři délky. O dva týdny později v Hopeful Stakes byl hřebec ještě lepší. Po 400 metrech 1300 metrů dlouhého dostihu byl poslední z devíti, potom ho ale žokej Ron Turcotte vytáhl ven a Secretariat poprvé předvedl tu fantastickou akceleraci, při které se zdálo, že každou chvíli musí vzlétnout. Zbytek jeho dvouleté kariéry byl jen formalitou. Velký ryzák vyhrál postupně Futurity Stakes, Champagne Stakes (pro poškození druhého v cíli byl diskvalifikován), Laurel Futurity a Garden State Stakes. Po sezóně byl zvolen americkým Koněm roku, což se žádnému dvouletému předtím ani potom nepodařilo.
Největší úspěch měl však Secretariat jako tříletý. Zůčastnil se prestižního dostihu Triple Crown.
Kentucky Derby:
První květnovou sobotu se v Churchill Downs shromáždilo velké množství diváků a Secretariat se jim odvděčil vynikajícím výkonem. Postupně stupňoval tempo, každou čtyřstovku zaběhl rychleji než tu předchozí a v čase 1:59,4 protnul vítězně cílovou pásku. Jeho čas dosud nebyl překonán.
Preakness Stakes:
Secretariat si i v tom to dostihu počínal skvěle. Doběhl 2 1/2 délky před Shamem jeho největším soupeřem v Triple Crown. Stejně jako u prvního dostihu nebyl jeho čas dosud překonán.
Belmont Stakes:
Poslední dostih Triple Crown. Tentokrát Secretariat nevyrazil ze zadních pozic jako většinou ale tentokrát ho žokej na Shamovi chtěl uštvat. Secretariat však brzy začínal zrychlovat aniž by ho jeho žokej pobízel. Míli protnul v čase 1:34,9, 2000 metrů za 1:59,0 a v cíli mu naměřili fantastických 2:24,0, dodnes traťový rekord. Ještě více ohromující byl Secretariatův náskok. Vyhrál o neuvěřitelných 31 koňských délek!
Tím to dostihem se Secretariat zapsal do dějin dostihového sportu.
Obrázek “http://www.nndb.com/people/212/000023143/secretariat.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://konici.stonozka.biz/e107_images/newspost_images/secretariat_halloffame.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://americanthings.files.wordpress.com/2009/09/secretariat-by-best-horse-photosdotcom.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
No a ten film...no prostě byl boží...jenom ještě než jsem to vyděla, tak kamarádka mi říkala, že tam Secretariat umře, ale to vůbec nevím jak na to přišla... Doporučuju vám se na ten film podívat no a tady jsou nějaké fotečky z něj.
Obrázek “http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/04/secretariat2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2010/04/Secretariat_Diane-Lane.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/12/02/article-1335115-0C4BD381000005DC-727_468x352.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A taky bych neměla zapomenou zmínit, že existuje také jako breyer...a také je boží...podívejte!
Obrázek “http://www.goldenoakstables.com/miva/graphics/00000004/1345.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
No to je ten novější mold a ten pod ním je ten starší...

Breyer Secretariat 1973 Triple Crown Winner
A na netu jsem taky anšla tuhle hezkou sochu, bohůžel nevím kde to je...takže si prostě myslím že to je na Secretirata zpomínka a moc se ji povedla...
Obrázek “http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d8/Statua_di_Secretariat_al_Kentucky_Horse_Park.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Diplom pro Frýsánka

25. června 2011 v 11:44 | by : Paintík |  diplomky
Za soutěž, kterou jsem sem dala včera....diplomek uděluji Frýsánkovy. Jako jediný uhodl všechny breyery.... já vím diplomy dělat neumím....ale alespoň něco.Poznáš je?

24. června 2011 v 17:50 | by : Paintík |  soutěže
Poznáš všechny breyery kteří jsou na obrázku? jestli je všechny poznáš a napíšeš celým jménem jako první vyrobím ti diplomek....Big chex to cash

24. června 2011 v 17:15 | by : Paintík |  Moje názory na BH
Obrázek “http://farm4.static.flickr.com/3314/3556914285_4b28f59103.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.themodeltradingpost.com/images/1357.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://3.bp.blogspot.com/_v24kftCWRwc/StfXDNcZvzI/AAAAAAAAADI/VPLtwtgodwQ/s320/bigchextocash.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.fotothing.com/photos/7ce/7ceb677cd280866d9f64a02e209d82d3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Takže jako dalšího breyera jsem si vybrala Big chexe.... Na 99% ho všichni znáte. Určitě ho také znáte jako živého koníka, který je stejně tak super jako breyer. Jednoduše bych vám napsala že je tenhle breyer prostě boží a tečka, ale to by bylo tak krátce napsaný, že by se vám to nelíbilo... No tak já to teda trochu prodloužím. Když se na toho koníka podívám jako breyera i jako živého, tak na první pohled mě nejspíš zaujme jeho modré očičko. Prostě to se na něj strašně moc hodí.... Taky se mi hrozně líběj jeho nožky. nejsou obyčejné, mají podkolenky, ale jediný co se mi asi na těch nohách nelíbí jsou ty kopýtka. Sice jako živý kůň takovou barvu kopyt má, ale mě se trochu na tom moldu ztrácí.... Huba, huba je taky mrtě udělaná, je tak krásně propracovaná a ta barva, no prostě boží. Ocas a hříva jakbysmet, to samé, taky na jedničku. A ten postoj je moc moc krásný a hrozně moc se mi líbí ta barva no prostě bych celého koně ohodnotila na jedničku s hvězdičkou. Samozřejmě i jako živý je moc úžasný, no přesvědčte se sami.

Obrázek “http://www.truebloodranch.com/images/sires/BigChexToCash.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://c.photoshelter.com/img-get/I0000PwT4FN3LJtc/s/400/400/BigChexToCashBL.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Stablemates...

23. června 2011 v 18:17 | by : Paintík |  breyer horses
No když pořád vkládám na blog samé obrázky jenom s tradi, tak jsem si myslela, že bych jednou sem mohla dát i třeba stablemates....sice je moc lidí nesbírá ale to je jedno....
Obrázek “http://image50.webshots.com/750/0/80/17/2170080170039891090uMeNyv_ph.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tahle fotka mě hned na první pohled zaujala.....zaprvé: ten kůň je flekáč a ty já prostě miluju....za druhé: ten set je taky boží na to že ten koník je tak malý....a za třetí: ten indián je taky mrtě....

Obrázek “http://www.thinkfasttoys.com/images/D/1-04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Taky jsou docela hezůůůů.....njevíc se mi asi líbí to F taky je hezké i C i J a D

Obrázek “http://images.buzzillions.com/images_products/03/73/reeves-international-inc-breyer-horses-stablemates-rain-playset_1904991_175.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tenhle set je taky docela hezkej.....jenom se mi moc ten kůň nelíbí i když je flekatý

Obrázek “http://images.esellerpro.com/13/I/567/4/scale5921%20a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Maminka se hříbátkem......jak rozkošné

Obrázek “http://images.amazon.com/images/P/B0001BDOC4.01.LZZZZZZZ.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Ten co táhne ten vůz je pěkný, ale ten s tím jezdcem se mi moc nelíbí.

Obrázek “http://www.breyerhorses.eu/obchod/galerie/JAH%20Set.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zase jiní.

Obrázek “http://www.breyerhorses.eu/obchod/galerie/mala%20hribata.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A nakonec hříbata....sice ten obrázek znáte ale to je jedno.

Fotky našich BH

23. června 2011 v 18:02 | by : Paintík |  novinky
Ahoj,
asi v úterý jsem fotila pár fotek a myslela jsem že je sem dám, ale mě se na poslední chvíli vybil foťák, takže jsem je sem dát nemohla, jelikož jich bylo hrozně málo. Dneska jsem se teda rozhodla, že ještě pár fotek vyfotím, protože baterky vyli už nabité.... Tak se podívejte, ale popisky vám sem dávat nebudu...jsou to prostě jenom fotky a žádný zajímavý události...

Já vím, ty fotky nejsou dokonalé, ale bohůžel nejsme žádný fotograf

Fotky až zítra

20. června 2011 v 19:10 | by : Paintík |  novinky
Dneska jsem sem už dala nějaké fotky a chtěla jsem dát ještě, tak jsem šla ven fotit, ael podařilo se mi vyfotit jenom pár fotek, protože se mi vybyli baterky.....takže teď se už nabijí a zítra sem nejspíš dám všechny... Dneska asi na blog budu dávat také nějaké články, ale né s mýma fotkama :)

Předělaný areál...

20. června 2011 v 18:29 | by : Paintík |  areál ranče

Protože brzy budeme na ranči mít nového koníka, tak jsem přemýšlela, jak mám zvětšit náš areál.....No a došla jsem k nápadu, že budu muset vyrobit novou stáj.... Taky jsem udělala mini stáj pro schleich, které ještě pořád trochu zbírám. No sice je ta stáj pro schleich z krabice, ale já momentálně poslední dobou nemám čas dělat nějakou složitou stáj ze dřěva...A abychom se začli bavit i o té hlavní stájí... ta je udělaná tak napůl z krabice , ale je i udělaná ze dřeva. Také jsem musela přemýstit nějaké budovy na ranči.... No vlastně všechny, jenom skoro na stejném místěš je ošetřovna a výběh pro koně, ale ten není žádná budova. No tak dost už těch řečí a honem vám sem dám fotečky...a pak mi prosím do komentářů napište jaký areál se vám líbil víc...jestli ten předtím nebo ten co je teď.

Tady je ten výběh. Škoda že mám tak malý pokoj...jinak by byl větší.
Tady je už vidět kousek té hlavní stáji....a přední jsem dala ošetřovnu.
Stáj pro schleich...já vím je dost divnáNo a teď bude pár fotech sedlárny, ale ta je stará jenom jsem trochu pozměníla ty stojaný na uzdy a taky stojan na sedla to jediný je na jiném místě.To jste už asi viděli v minulých fotkách areálu...Vlastně tohle je tady uplně nově....je to prostě taková dřevěná skříňkaTo je už staré jenom je to trochu posunuté doprava.To jsou ty stojany.také nová věcička....stojan na sedla pro schleichNaše stáj a u ní je lavička na které sedí naše kočička a Krystána...A tak to vypadá ve vnitřVe száji jsou také poličky s čistícími potřebami a také v každém boxe je okýnko, takže kůň může koukat ven.... Jo a taky tam má každý kůň svojí jmenovku. Ale bohůžel to nemám vyfocené.A nakonec celý areál a omlovám se že tam není vyfocený uplně celý...

Uvidí se!

20. června 2011 v 14:47 | by : Paintík |  novinky
Ahoj...teď nejsem doma, takže vám sem nemůžu nic dát. Za chvilinku jdu na kroužek, který mám až do půl šesté....vůbec se mi tam nechce! No tak možná večer , teda jestli budu mít čas ale to asi budu, tak dám nějaké články na blog, jelikož jsem sem dlouho nic nedala.

Vycházka k rybníku...

16. června 2011 v 18:52 | by : Paintík |  novinky
Ahoj.... nedávno jsem se svojí sestřenkou a kamarádkou byla na takové vycházce u rybníka. Vzali jsme si s sebou také breyery a já jsem udělala pár foteček. Hrozně jsme si to tam s holkama užili, dokonce i koníkům se tam líbilo. Pořád se čvachtali v blátě a pořád lezli do vody....No a teď už dost povídání, dám vám sem už ty fotečky.Tady je Sunny (ten je kamarádky Dáji) a vedle je moje Stella a můj Alex. zrovna se chystají jít do vody....A tady už máme i Enží a Stellinka jí nemůže ani dohonit.A zase Sunny...ve vodě.Sunny a Stella jak běží na pláži.....A tady je Fire, který plave za Enží...Alex....


Áaaa tady máme Alexe s GoldenTen Alex je ale čuník.....takhle se vyválet v blátě.Zase Alex s Goldn....A to je poslední fotka, protože by se sem tolik fotek nevešlo.....a to je společná fotečka.

Mno....

14. června 2011 v 20:02 | by : Paintík |  novinky
Ahoj, omlouvám se že sem nic dneska nedám, protože to vůbec nestíhám. Ale zítra sem určo něco dám, mám totiž hodně fotek... No tak se těžte...zatim.

Polaris

11. června 2011 v 22:54 | by : Paintík |  Moje názory na BH

Obrázek “http://files.runawayranch.webnode.cz/200000012-2fced30c89/Polaris%202.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://files.runawayranch.webnode.cz/200000011-e970dea6c5/Polaris%201.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nevěděla jsem co bych dala na blog, tak jsem se rozhodla, že sem dám zase nějaký můj názor na breyera. Dokonce jsem ani nevěděla jakého breyera budu popisovat, tak jsem se na facebooku zeptala sestřenky na nějakého breyera aniž by věděla na co to chci vědět. Řekla tohoto a tak ho teď popisuji. No tak začneme.... Je to docela pěknej koník a mold se mi také moc líbí. Řekla bych že se to zbarvení na něj hodí, jenom mám takový malinkatý problém...moc se mi tam nelíbí to bílé stínování...já vím dodává to tomu ten správný efekt, ale kdyby bylo po mém, tak bych ten stín tam nedělala tak veliký. Krásná barva ocasu a hříva je krásné vlající. Když jsem se koukla na tu druhou fotku, tak se mi hrozně líbily jeho oči, jsou docela dobře propracované. Ten tvar hlavy je taky božskej. A má nádhernou lysinku a růžová čumáček a to se mi moc líbí. Prostě postoj je úžasnej a kopýtka také.... Ale jako živý kůň bohůžel není.

Podsedlová dečka

11. června 2011 v 22:27 | by : Paintík
NÁZEV: Podsedlová dečka
CENA: schleich = 3KČ, classic = 5KČ, traditional = 7KČ
POPIS: Můžu vyrobit jakýkoli tvar deky, když budete chtít vyrobit deku pod westernové sedlo, tak ho klidně vyrobím. Deka je vyrobená z plsti a je zobena tak, že jsem na ní našila různé čáry, aby vypadala alespoň trochu reálně.
DO OBJEDNÁVKY PŘIPSAT:
Barva: plsť = tyrkysový, červená, tmavě modrá a ještě tmavší modrá niť = máme všechny barvy
Velikost: schleich, classic, traditional
Tvar dečky: různé (je to podle vás)
Počet: neomezené

Justydream v jiných barvách

11. června 2011 v 20:03 | by : Paintík |  breyer horses
Na netu jsem našla nějaké obrázky, kde je justydream, ale je přemalovaná. tak se podívejte samy a schválně jaká se vám bude líbit nejvíc.

Obrázek “http://www.themodeltradingpost.com/images/706.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tady je Justy jak jí znáte všichni. Moc se mi tohle zbarvení líbí a líbí se mi jak má jedno přední kopýtko černé.

Obrázek “http://www.desertrosebackdrops.com/DSC00909.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tohle zbarvení jsem dneska viděla poprvé a docela se mi na ní líbí. Akorát nevím jestli má pravou hřívu a ocas.

Obrázek “http://dragonflightstudio.com/dgJustaDream.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
No zas tak špatné to není, ale jak sem zviklá, že je vždycky sladěná do jedné barvy...tak se mi no na ní moc nelíbí, ale je to jenom můj názor.

Obrázek “http://inlinethumb17.webshots.com/43920/2319301380063336057S500x500Q85.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Na jednom blogu jsem našla tenhle obrázek. Ten kůň blíž k nám má ale jiný ocas než Justy, ale jinak postoj je stejný. A ten kůň který je dál, má postoj stejný jako Justy a ta barva je také jiná.

A tahle barva se mi na ní vůbec nehodí.....prostě se mi to nelíbí.

Zvláštní breyeři

11. června 2011 v 19:00 | by : Paintík |  breyer horses
Dám sem nějaké fotky breyerů, ale ty breyeři budou buď přemalovaný nebo to nebudou koně....no prostě budou zvláštní.....

No zajímavý to je, ale asi bych si tohoto breyera domů nekoupila.... Je to přemalovaný spirit, ale toho jste si asi všimli.

A tady je zase on, ale celý a z druhé strany.....no tak možná bych si ho teda koupila

Obrázek “http://www.healthstones.com/farm_life_store/breyer_traditional_horses/breyer_romance_traditional_horse/breyer_romance_traditional_horse.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tenhle se mi docela líbí je to tak čistě namalované

Obrázek “http://www.bjs-enterprises.com/results/breyer190-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
tak abych pravdu řekla, tak se mi vůbec nelíběj......prostě jsou divně namalovaný

Obrázek “http://www.unicornfarms.com/UF_website_new/Zebra_Mare__Foal/IMAG002.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jééééé zebry, tak ty se mi moc moc moc líběj. Hlavně to hříbátko, je tak rozomilé...

Tohle je takovej drako-kůň. Ale je docela zajímavý, ale příjde mi spíš pro kluky.

Mno moc se mi na ten mold nehodí a ani se mi moc nelíbí.

Omlouvám se že je tak malý obrázek, ale větší jsem nenašla.....Jinak se mi docela líbí.

Obrázek “http://image07.webshots.com/7/0/63/99/86706399xYVTCC_fs.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A tohle je zase takovej tygro-kůň. Moc se mi nelíbí.....ale zajímavý je

Obrázek “http://image44.webshots.com/45/6/80/27/2304680270070444824yiEouq_fs.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tenhle breyer jednorožec se mi hrozně líbí....docela bych ho i chtěla.

Obrázek “http://img.enter4u.eu/th/CMMWaSM742b.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Opět moc malá fotečka, ale snad to z toho poznáte....Příjde mi to takové přeplácané když je úplně celý zlatý.
Tak a to je už vše.....

Malá poznávačka

11. června 2011 v 10:37 | by : Paintík |  soutěže
Tak schválně jestli uhádneš tohoto breyera.....Jestli ho uhádněš jako prvná, tak dostaneš slevu do našeho obchůdku....Jak jsem řekla, když uhádneš jako první, budeš mít slevu 50% na jeden výrobek.....Ale pozor když vyhraješ tuhle poznávačku a chtěla bys využít naší slevu, tak máš možnost jí využít jenom do konce června 2011. Já totiž ještě nějaké výrobky do obchůdku dám a tak si chvíli můžeš počkat.....


Tak pp

10. června 2011 v 21:22 | by : Paintík |  novinky
Dneska sem už nic nedám, protože se mi chce hrozné spát a taky že brzy půjdu.... Nejspíš zítra dám ještě jednu věc do obchůdku a mám naplánováno sem dát nějaké články. A určitě jste si všimli, že mám nový dess....za něj děkuju Frýsánkovy....myslím že se opravdu povedl.....Tak ahoj

Schleich - sedlo

10. června 2011 v 21:09 | by : Paintík

Název:
Univerzální sedlo
CENA:
12Kč
POPIS:

Sedlo je vyrobené z kůže. Je vhodné na vyjížďky...no prostě je vhodné skoro všude.
Je dozdobené tak, že jsem sešila bodbřišník i třmeny. Také se k sedlu zdarma dává
deka. Deku si můžete obrátit jak je vám libo, můžete si jí obrátit na černou a nebo
nechat na tmavě fialové.Počet: zatím neomezený

Poker Joe

10. června 2011 v 19:30 | by : Paintík |  Moje názory na BH
Poker Joe
Obrázek “http://www.blueoakstables.com/images/breyerhorses_pokerjoe/pokerjoe.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.modelequus.com/joomla/images/trad_adults/adios/btacs2871r.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Dalším breyerem do této rubriky bude Poker Joe. Myslím si že ho všichni znáte jako breyera i jako živého koníka, protože je hodně známý. Tenhle breyer opět patří bezy ty moje oblíbené. Strašně se mi líbí. Navíc je to paint a ty já prostě zbožňuju. No a teď už k tomu mému názoru. Hrozně se mi líbí jak má jinak zbarvený ocas a jinak zbarvenou hřívu, řekla bych, že je to docela vyjímečné, protože koně moc jinou barvu ocas než hřívu nemají...Taky se mi líbí jak má na všech nohách ty podkolenky...A příjde mi zajímavé jak má na krku ten flíček. Třeba to můžete vidět tady na té poslední fotce. I tvar hlavy se mi moc líbí. Sice kopýtka má jednobarevná, ale to mi zas tak hodně nevadí, protože se mě líbí hodně jiných věcí. I jako živý koník je krásný podívejte se samy.....