Klisny se hříbaty

1. června 2011 v 17:31 | by : Paintík |  breyer horses
Ahoj, včera jsem chtěla tenhle článek napsat, ale nakonec jsem to nestihla. Tak proto ho napíšu dnes, přesně jak jsem to slíbila. Určitě jste všichni už pochopili z nadpisu o čem článek bude. Pro ty kteří ne, tak prostě sem dám obrázky miminek a hříbátek.

Tihle koníci nejsou oškliví, ale moc se mi nelíbí ta klisna, příjde mi totiž taková moc stříbrná...

Obrázek “https://www.lbtoys.com/products/BREYER5405.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Tenhle obrázek se mi moc líbí. Líbí se mi jak tam ty věci jsou tak narovnané, teda až na to kreslené pozadí. Jinak se mi koníci moc líbí.

Obrázek “http://www.bfranklincrafts.com/Images/CollectiblesBreyerHorse.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.No takže hned na první pohled je vidět že je to flekáč...takže to tady nebudu nějak rozebírat. Prostě všichni víte, že flekáče miluju a tenhle páreček nebude vyjímkou.

Mno...moc se mi ta mamka nelíbí, ani moc né to hříbátko...

Obrázek “http://www.scalefarm.com/products/B-5924-Z.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.No nechci nic říkat, ale ta klisna mi připadá jako nějaký oslík. Prostě mi příjde jako když má nějaký dlouhý uši.

Obrázek “http://www.horsetackinternational.com/images/classicpalo2.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Moc se mi líbí. Mají takové zajímavé postoje... I zbarvení se mi moc líbí.


Obrázek “https://www.youngmindstoys.com.au/images/P/p-16212.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Taky jsou docela hezcí.

No a to je asi všechno, možná sem něco ještě dám....Tak zatim
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frýsánek frýsánek | Web | 2. června 2011 v 12:57 | Reagovat

nádhera
no docela ujdou
blee
krása
no nic moc
ale jo docela dobry
nádhera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama