Prosinec 2011

Přání

31. prosince 2011 v 22:04 | by : Paintík
No a je to tady! Konec roku 2011. Dneska je u nás Frýsánek a hrozně moc se tady bavíme :D Možná u nás bude spát, ale to není ještě tak jisté.
No takže jsem vyrobila takové jednoduché přáníčko k Novému roku.
Všem vám přeji krásného Silvestra a také vám to přejí zaměstnanci a koně ranče.

Filmík....://

28. prosince 2011 v 18:57 | by : Paintík |  novinky
Hrozně se nudím, tak mě napadlo, že si stáhnu nějaký film. Dlouho jsem neviděla žádný s koňmi, takže nevíte někdo o nějakém? Pište prosím do komentářů. Budu moc ráda. :)

Přemalovaníí breyeři

28. prosince 2011 v 18:45 | by : Paintík |  breyer horses
Našla jsem pár breyrů, kteří jsou docela pěkně přemalovaní. Všechny jsou přemalovaní ručně, takže mě to u nějakých docela překvapilo...no podívejte se samy.

Obrázky - jezdci a jezdkyně

27. prosince 2011 v 14:42 | by : Paintík |  breyer horses
Našla jsem pár obrázků jezdkyň a jezdců. Některé jsem ani neviděla, takže nevím jestli jste je viděli také vy, tak proto vám je sem dám.

Fotky

27. prosince 2011 v 13:55 | by : Paintík |  novinky
Konečně jsem si stáhla fotečky naší nové stáje, kterou vyráběla moje sestřenka, tedy Frýsánek. Myslím že se jí moc povedla.Tamtu starou stáj jsem trochu vylepšili a udělala jsem z ní sklad, ale fotky nemám.
A předevčírem jsem byla s frýsánkem venku, takže jsme si vzali koně a fotily jsme. Já jsem si vzala jenom Fizze a Bet Yer. Fotky nic moc, ale já jsem jich chtěla vyfotit alesponˇ pár abyste viděly jak ty koně vypadají.A co jsem vlastně všechno dostala k vánocům?

26. prosince 2011 v 19:01 | by : Paintík |  novinky
Už jsem vám říkala co jsem dostala k vánocům od značky Breyer, ale neřekla jsem vám co jsem dostala jako ostatní dárečky. Nechci se nějak vytahovat, ale já jsem nevěděla co jsem mám dát, tak mě jenom tak napadlo tohle, protože někteří z vás to taky na blogu mají. No takže já jsem vlastně dostala: velký prsten s růžovou růží, dva laky na nehty, velký blog s linkami, vonné růžičky do vany které se rozpouští, řetízek se srdíčkem, asi šest párů naušnic, blog na rok 2012, takoví časopis o koních a samolepky, 800 korun, dva malé kalendáře s konˇmi, tradi koně a hříbě, classic panenku, mikinu, triko, teplé ponožky, takové vánoční ozdobičky, voňavku Playboye, 2x sprchový gel, šátek, pyžamo, troje hodinky, zlatý přívěšek na krk s hodinkami, merci a to je snad všechno :)


Dnešní večer neměl chybu

24. prosince 2011 v 21:48 | by : Paintík |  novinky
Trošku jsem se s těmi fotkami opozdila :D, ale to kino se tak trochu prodloužilo a pak jsem ještě rychle běžela k babičce. Ještě že bydlí vedle nás.
Koně i zaměstanci ranče si Štědrý večer pořádně užili a i já jsem si ho hodně užila. Ranč byl ve vánoční atmosféře a byl také vánočně ozdoben. Ty fotky jsem dala na rajče, hned vám sem dám odkaz.
Dostala jsem tři věcičky od značky Breyer, ze kterých mám ohromnou radost. Dostala jsem klisničku Bet Yer Blue Boons, hříbě Fizze a classic panenku ze Saddle Up Evu.
Ty fotěčky jsou u toho areálu s nima.
No tak doufám že i vy jste si dnešek užili, stejně jako já a zítra nejspíš nafotím fotěčky mé nové sedlárny, kterou mi dala k vánocům Frýsánek :)
A tady jsou už ty fotky :
http://ranch-bl.rajce.idnes.cz/Vanoce_na_ranci_veci_k_vanocum_od_znacky_Breyer

Fotky budou okolo půl páté

24. prosince 2011 v 12:57 | by : Paintík |  novinky
Dneska jdu s Frýsánkem a ještě s jednou kamarádkou do kina, dá se říct že je to už naše tradite nebo zvyk, my totiž každý rok na Štědrý den chodíme do kina na nějaký filmík. Tak snad mě ten film bavit bude.
No a teď k tomu nadpisu - blbne mi foťák (vlastně né ten můj, pučuju si tátův ten je lepší), takže táta slíbil že se na něj podívá. Asi nestihnu ty fotky vyfotit do půl druhé, protože o půl druhé máme být u babičky a pak rovnou jedeme ke kinu, kde mě rodiče vysadí a já se tam sejdu s kamarádkami.
Tak fotečky čekejte okolo půl páté.... to kinu asi nějak tak končí.


Je mi to líto :(

24. prosince 2011 v 11:19 | by : Paintík |  novinky
Když jsem šla dneska na seznam, s tím že se podívám na komentáře, tak jsem tam viděla nějaké komentáře, kteté se mi nelíbily. Někteří jste mi tam psali, že jsem jako malé děcko atd. že neumím s breyery zacházet a to jenom kvůli tomu, že se mi stala taková nehoda. No prostě se mi u Kuchi ulomila noha a já sama nevím jak se to mohlo stát, asi jsem sni někde bouchla, nebo opravdu nevím, ale ta noha se prostě ulomila. Nevím co jsem vám tak hrozného udělala, že jste na mě takoví, ale ty komentáře co jste mi napsali (neříkám, že jste to napsali všichni) tak hodím za hlavu a prostě to budu ignorovat, rozhodně kvůli nějakém blbém komentářům neskonším a breyery nepřestanu sbírat.
Je mi líto, že si něktěří tohle o mě myslíte... Prostě já psát články dál budu a ten kdo sem nechce chodit tak ať nechodí, já to stejně dělám kvůli tomu že mě to baví a né kvůli tomu že tyhle koně sbírají třeba moje kamamrádky.. :(

Stavím vánoční areál...

24. prosince 2011 v 10:53 | by : Paintík |  novinky
Ahoj,
vánoční areál jsem chtěla postavit ve čtvrtek, ale to jsem nestihla, jelikož jsem dodělávala nějaké dárečky pro koně. Takže jsem ho stavěla včera večer a nestihla jsem ho tak úplně dodělat, takže teď v tom pokračuju. Samozřejmě udělám nějaké fotečky a dám je nejspíš na rajče. no a večer bych vám mohla napsat co koně s Kristýnou a Austinem dostali od ježíška xD...
No tak já to jdu honem dostavět, abych mohla udělat ty fotky..
Jinak se se omlouvám, že jsem sem asi 14 dní nedala žádný článek, ale já jsem psala jeden dlouhý a on se mi vypnul internet a psát se mi ho znova vážně nechtělo a taky jsem na poslední chvíli kupovala dárky a lítala jsem snad po všech obchodech u nás ve městě.
Tak zatím :))

Rychle....

2. prosince 2011 v 18:47 | by : Paintík |  novinky
c.č.